loader
trwa ładowanie...


Dostępne środki:
E-mail:
Hasło:
Najpopularniejsze zakłady
Zobacz całą ofertę BetGun

Zmiana w zasadach gry dot. rozliczania kreczów

Od 28.09.2015 - zmiana w zasadach gry dot. rozliczania kreczów tj. wycofnia się zawodnika w czasie trwania rozgrywki. Na prośbę wielu naszych klientów od tego momentu krecz zawodnika powoduje unieważnienie wszystkich zakładów dot. danego zdarzenia.

Nowa funkcjonalność – anulowanie kuponów

Do 3 minut od dokonania zakładu masz możliwość anulowania swojego kuponu.
Zobacz informację na swoim kuponie zaraz po dokonaniu zakładu.

Program lojalnościowy

Sprawdź nasz nowy program lojalnościowy i nowy sposób przyznawania nagród.

PROMOCJA STARTER!

Otwórz konto w betgun.com, dokonaj pierwszej wpłaty A otrzymasz 50% bonus od wysokości depozytu do 250 PLN.

Zapoznaj się ze szczegółami promocji - czytaj więcej

ZAKŁADY LAST-MINUTE

Obecnie nie posiadany w ofercie zdarzeń z tej dyscypliny. Oferujemy tylko aktualne zdarzenia więc odwiedź tę stronę gdy zbliżają się wydarzenia sportowe z tej dyscypliny
do końca promocji
:
:

O nas

Serwis internetowych zakładów bukmacherskich betgun.com należy do grupy kapitałowej Internet Betting Group S.A. zarejestrowanej pod numerem 3101419933 w rządowym rejestrze Kostaryki (Registro Nacional Costa Rica).
Działalność IBG S.A. prowadzona jest w oparciu o wszystkie wymagane prawem kostarykańskim licencje i zezwolenia.

Betgun.com zapewnia bezpieczne i legalne zakłady na spotkania sportowe 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.


Betgun.com - nam możesz zaufać! Elektroniczne formy wpłat środków umożliwiają naszym klientom natychmiastowe zasilenie swoich kont.
TO UNIKALNE rozwiązanie pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie zakładów bez konieczności oczekiwania na zasilenie konta jak to ma miejsce w innych tego typu instytucjach.

W każdej chwili możesz dokonać wypłaty swoich środków dostępnych na koncie. Wszystko także bez konieczności przesyłania nam kserowanych dokumentów tożsamości i wielodniowej zwłoki w czasie.
Każda operacja jest po weryfikacji przesyłana automatycznie do operatora transakcji finansowych, który to wg swoich procedur przekazuje środki na wskazane przez Ciebie konto.

Betgun.com w pełnej poufności przechowuje 100 procent depozytów i wygranych każdego ze swoich klientów na koncie bankowym jednego z największych banków w Wiedniu, Austrii. Wszystkie wypłaty dokonywane są za pośrednictwem instytucji finansowych dostarczających rozwiązania elektronicznych transakcji takich jak DotPay czy Skrill.

Copyright © 2005 IBG S.A.
payment methods

Betgun.com jest w 100% w posiadaniu i zarządzie Internet Betting Group S.A. mającej swoją siedzibę w San Jose na Kostaryce. Nasz serwis internetowych zakładów bukmacherskich działa 7 dni w tygodniu 365 dni w roku. Zakłady przyjmowane są przez 24 godziny. W przypadku gdy nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w pomocy dostępnej na stronie www lub wirtualnym instruktarzu możesz skorzystać z Live Czata gdzie możesz porozmawiać na żywo z działem obsługi klienta.