loader
trwa ładowanie...


Dostępne środki:
E-mail:
Hasło:
Najpopularniejsze zakłady
Zobacz całą ofertę BetGun

Zmiana w zasadach gry dot. rozliczania kreczów

Od 28.09.2015 - zmiana w zasadach gry dot. rozliczania kreczów tj. wycofnia się zawodnika w czasie trwania rozgrywki. Na prośbę wielu naszych klientów od tego momentu krecz zawodnika powoduje unieważnienie wszystkich zakładów dot. danego zdarzenia.

Nowa funkcjonalność – anulowanie kuponów

Do 3 minut od dokonania zakładu masz możliwość anulowania swojego kuponu.
Zobacz informację na swoim kuponie zaraz po dokonaniu zakładu.

Program lojalnościowy

Sprawdź nasz nowy program lojalnościowy i nowy sposób przyznawania nagród.

PROMOCJA STARTER!

Otwórz konto w betgun.com, dokonaj pierwszej wpłaty A otrzymasz 50% bonus od wysokości depozytu do 250 PLN.

Zapoznaj się ze szczegółami promocji - czytaj więcej

ZAKŁADY LAST-MINUTE

Obecnie nie posiadany w ofercie zdarzeń z tej dyscypliny. Oferujemy tylko aktualne zdarzenia więc odwiedź tę stronę gdy zbliżają się wydarzenia sportowe z tej dyscypliny
do końca promocji
:
:

Polityka prywatności

Dokładając najwyższych starań betgun.com zapewnia swoim klientom wysokiej klasy zabezpieczenia systemu transakcji internetowych.
Tożsamość naszej witryny internetowej potwierdzona jest przez urząd certyfikujący Equifax Secure Inc.
Potwierdza to zabezpieczenie serwisu betgun.com certyfikatem szyfrującym SSL – RC4 128 bitowego szyfrowania, który praktycznie uniemożliwia dostęp osobom trzecim do transakcji  wykonywanych po stronie serwisu.

Dbając o poufność kont i danych naszych klientów zaimplementowaliśmy autorski system zabezpieczeń. Opracowaliśmy procedury i szczegółową politykę dot. poufności danych naszych klientów, ich aktywności w naszym serwisie oraz stanu i statusu ich kont.

Betgun.com zapewnia, że nie udostępni informacji dot. jego klientów jakimkolwiek agencjom rządowym, instytucjom podatkowym i finansowym oraz osobom trzecim.

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom rzetelnej i profesjonalnej obsługi.
Wprowadziliśmy prosty i przejrzysty regulamin zasad gry w naszym systemie, który określa szczegółowo nasze obowiązki i prawa klienta.

Copyright © 2005 IBG S.A.
payment methods

Betgun.com jest w 100% w posiadaniu i zarządzie Internet Betting Group S.A. mającej swoją siedzibę w San Jose na Kostaryce. Nasz serwis internetowych zakładów bukmacherskich działa 7 dni w tygodniu 365 dni w roku. Zakłady przyjmowane są przez 24 godziny. W przypadku gdy nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w pomocy dostępnej na stronie www lub wirtualnym instruktarzu możesz skorzystać z Live Czata gdzie możesz porozmawiać na żywo z działem obsługi klienta.